Colline Rove

O nas

Kilka słów o hodowli

Prowadzimy domową hodowlę psów ras: Border Collie i Amerykański Owczarek Miniaturowy (MAS) zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce, jedynej organizacji w Polsce należącej do FCI (Fédération Cynologique Internationale).

Hodowla psów to przede wszystkim nasza pasja. Nasze psy nie są jedynie zwierzętami – każdy z nich jest wyjątkową i niepowtarzalną częścią naszej rodziny. Wspólnie spędzamy czas, trenujemy, spacerujemy, jeździmy na wystawy psów, szkolenia, seminaria oraz zawody sportowe. Przykładamy ogromną wagę do odpowiedzialnego i etycznego podejścia do hodowli.

Naszym celem jest uzyskanie psów o doskonałym eksterierze, ale i wspaniałym charakterze. Dużą wagę przywiązujemy do pielęgnowania instynktów charakterystycznych dla danej rasy. Przyszłych rodziców dobieramy tak, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia chorób genetycznych. Bardzo ważny jest dla nas ich charakter, popędy oraz anatomia.

Szczenięta wychowują się w naszym domu. Począwszy od wczesnej stymulacji neurologicznej, poprzez kolejne etapy socjalizacji staramy się pokazać szczeniętom jak najwięcej świata. Mieszkamy na wsi, mamy ‘farmę’ na której mieszkają krowy, owce, konie i kurki, co daje ogrom możliwości. Chcemy aby nasze maluchy były jak najlepiej przygotowane do życia i podejmowania wszelkich wyzwań w nowych domach.

Jesteśmy dostępni dla nowych właścicieli naszych szczeniąt, służąc radą i wsparciem.

Galeria

Scroll to Top